Eriadas logo

Modernūs sprendimai, kuriantys ilgalaikę vertę

PATIKIMAS NEKILNOJAMO TURTO PLĖTOTOJAS

Mūsų dėmesio centre – bekompromisė darbų kokybė. Užsakovų poreikius išpildome derindami patirtį su profesionalumu, patikimumu ir efektyvumu.

Eriado paslaugos verslui

Verslo partneriai mus vertina už patikimumą, sąžiningumą bei ilgametę patirtį. Kurdami naujus projektus ir įgyvendindami juos visoje Lietuvoje, atsakingai vertiname užsakovų poreikius, ypatingą dėmesį skiriame darbų kokybei ir klientų lūkesčiams.

STATYBOS PROJEKTŲ VALDYMAS

Nuo techninio projekto analizės ir kasdienių darbų koordinavimo iki pastatyto statinio pridavimo Valstybinei komisijai. Padedame spręsti nenumatytas problemas ir užtikrinsime sklandžią projekto eigą.

STATYBŲ TECHNINĖ PRIEŽIŪRA

Vykdome pastatų techninę priežiūrą laikydamiesi visų LR galiojančių įstatymų, normatyvinių statybos techninių dokumentų, normatyvinių statinio saugos, paskirties dokumentų bei įstatymų reikalavimų.

eriadas offers for business photo 1
eriadas offers for business photo 2
PROJEKTŲ VALDYMAS

Nuo sklypo sutvarkymo, procesų valdymo ir automatizacijos, iki apdailos, šildymo, elektrotechnikos darbų. Pasirūpinsime sklandžiu ir efektyviu Jūsų projekto įgyvendinimu ir kokybišku rezultatu.

PROJEKTAVIMO PASLAUGOS

Sprendžiame techninius ir organizacinius klausimus, kontroliuojame ir koordinuojame rangovus bei subrangovus. Koreguojame darbuotojų saugos ir sveikatos priemones, atsižvelgiant į darbų eigą ir atliekame kitas užduotis sklandaus darbo užtikrinimui.

KONSULTACIJOS

Teikiame išsamias konsultacijas nekilnojamojo turto projektų bei statybų valdymo ir nekilnojamo turto projektų vystymo klausimais. Konsultuojame dėl nekilnojamo turto pirkimo ir pardavimo.

Susisiekite

Klientų ir partnerių pasitikėjimas,
įgytas išpildant aukščiausius lūkesčius

nuo 2003 m.

kaupiame patirtį
nekilnojamo turto sferoje, sėkmingai plėtojant gyvenamosios, komercinės bei visuomeninės paskirties projektus.

4500+

Naujakurių per 10 metų
susikūrusių svajonių namus Eriado projektuose Vilniuje, Klaipėdoje, Neringoje, Palangoje, Šiauluose ir Birštone.

40+

Įgyvendintų projektų,
tokių kaip Pamario slėnis, Martyno namai, Druskininkų Eglės sanatorija, Alkos apartamentai ir kiti.

Įgyvendinti projektai 23

Susisiekime!

Rinktinės g. 5, Vilnius
(A korp., 4 a.)
info@eriadas.lt
+370 618 50 468
ARBA Užpildykite trumpąją kontaktų formą

    Sutinku, kad duomenys, kuriuos pateikiu užklausoje, būtų naudojami į ją atsakyti. Tai aprašyta Privatumo politikoje, su kuria susipažinau. Sutikimą galėsiu visada atšaukti.

    Papildomai, sutinku, kad mano duomenys būtų tvarkomi tiesioginės rinkodaros tikslais, kaip aprašyta Privatumo politikoje, su kuria susipažinau. Sutikimą galėsiu visada atšaukti.

    Sekite projekto eigą

    Užsisakykite Eriado naujienlaiškį ir sužinokite visas naujienas.